304 S/S, .103 +/-.0005 X 120.000 , Centerless Ground
| od | 0.105" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Centerless Ground |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 73.0" |
$28.33
9999836 in stock
| od | 0.105" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Centerless Ground |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 73.0" |
304 S/S, .103 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .104 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .106 +/- .0005 X 120.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$34.01
304 S/S, .106 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .107 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33