304 S/S, .108″ +/-.0005 X 120.00″
| od | 0.106" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Centerless Ground |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
$34.01
9999999 in stock
| od | 0.106" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Centerless Ground |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
304 S/S, .104 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .105 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .107 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .108 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33