304 S/S, .105 +/-.0005 X 120.000 , Centerless Ground
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| material | Stainless Steel |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
| finish | Centerless Ground |
| condition | Spring Temper |
| od | 0.103" |
| product-type | Wire |
$34.01
9999999 in stock
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| material | Stainless Steel |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
| finish | Centerless Ground |
| condition | Spring Temper |
| od | 0.103" |
| product-type | Wire |
304 S/S .102″ +/- .001″ x 120.000″ +/- .250″, S/T, Matte Finish
$34.01
304V S/S, .101 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304V S/S, .102 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .104 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .105 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33