304V S/S, .0485 +/- .0005 X 73.000 +/-.250, S/T
| od | 0.050" |
|---|---|
| product-type | Wire |
| alloy | 304V S/S |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 73.0" |
$11.34
9999872 in stock
| od | 0.050" |
|---|---|
| product-type | Wire |
| alloy | 304V S/S |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 73.0" |
Nitinol SEA, .0485 +/-.0004 X 73.000 +/-.250, C’less Ground Surface
$63.75
304V S/S, .052 +/-.0006 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE Green Coated
$58.86
304 S/S, .049 +/- .0006 X 73.000 +/- .250X S/S, S/T, PTFE Green Coated.
$58.86
304V S/S, .051 +/-.0006 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE Green Coated
$58.86
304V S/S, .050 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated.
$50.55
304V S/S, .049 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated.
$50.55
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: