304V S/S , .0375 +/- .0004 X 120.000 +/- .250, S/T.
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| length | 72.0" |
| od | 0.037" |
| pack-size | 10/pack |
| product-type | Packaging Mandrel |
$118.04
9999994 in stock
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| length | 72.0" |
| od | 0.037" |
| pack-size | 10/pack |
| product-type | Packaging Mandrel |
304V S/S, .038 +/-.0005 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE AP Green
$44.15
304 S/S .036 +/-.0006 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE Green. Coated.
$44.15
304V S/S .035 +/- .001 X 72.000 +/- 1.000 S/T Formed – Pack of 10
$118.04
304V S/S .036 +/- .001 X 72.000 +/- 1.000 S/T Formed – Pack of 10
$118.04
304V S/S .038 +/- .001 X 72.000 +/- 1.000 S/T Formed – Pack of 10
$118.04
304 S/S, .036 +/- .0006 x 73.000 +/- .250, S/T. PTFE MCTPE01342 Green
$44.15
304 S/S, .035 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T, PTFE Green Coated.
$44.15
304V S/S, .035 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated.
$50.55
304V S/S, .036 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated.
$50.55
304V S/S, .038 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated.
$50.55
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: