304V S/S, .006 +/-.0005 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE AP Green
$5.66
9999304 in stock
| od | 0.008" |
|---|---|
| product-type | Wire |
| alloy | 304V S/S |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| od-tolerance | +/- .0003 |
| length | 73.0" |
304V S/S, .006 +/-.0005 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE AP Green
$51.51
304V S/S, .0100 +/-.00015 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$16.71
304V S/S, .010 +/-.00015 X 120.000 +/-.250, Hyten, SLT® Type 4.
$13.58
304V S/S, .010 +/-.0006 x 73.000 +/-.250, S/T, PTFE Green Coated
$44.15
304V S/S, .007 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T, PTFE Lubriskin Green
$44.15
304V S/S, .009 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T, PTFE Lubriskin Green
$44.15
304V S/S, .010 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated
$50.55
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: