304 S/S, .107″ +/-.0005 X 120.00″
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| length | 19.0" |
| od | 0.109" |
| pack-size | 5/pack |
| product-type | Trocar |
$354.13
9999998 in stock
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| length | 19.0" |
| od | 0.109" |
| pack-size | 5/pack |
| product-type | Trocar |
304 S/S, .107 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .108 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$28.33
304 S/S, .110 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground
$28.33
304 S/S, .111 +/- .0005 X 120.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$34.01
304 S/S, .111 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground
$28.33