304 S/S, .086 +/-.0005 X 120.00″
| od | 0.0875" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Centerless Ground |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
$31.16
9999999 in stock
| od | 0.0875" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Centerless Ground |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
304 S/S, .086 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$88.29
304 S/S, .087 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$88.29
304 S/S, .088 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$88.29
304 S/S, .089 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$88.29
304 S/S, .088 +/- .0005 X 120.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$31.16
304 S/S, .088 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$18.42
304 S/S, .089 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$18.42
304 S/S, .086 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground
$18.42
304 S/S, .087 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$18.42
304 S/S, .0865 +/- .0005 X 120.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$31.16