304 S/S, .083 +/-.0005 X 120.00″
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| material | Stainless Steel |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
| finish | Centerless Ground |
| condition | Spring Temper |
| od | 0.084" |
| product-type | Wire |
$31.16
9999999 in stock
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| material | Stainless Steel |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
| finish | Centerless Ground |
| condition | Spring Temper |
| od | 0.084" |
| product-type | Wire |
304 S/S, .083 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$88.29
304 S/S, .085 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$88.29
304 S/S, .086 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$88.29
304 S/S, .083 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$18.42
304 S/S, .085 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground
$18.42
304 S/S, .086 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground
$18.42
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: