304 S/S, .062 +/-.0005 X 120.00″
| od | 0.063" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | PTFE Green |
| od-tolerance | +/- .0006 |
| length | 73.0" |
$73.57
9999891 in stock
| od | 0.063" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | PTFE Green |
| od-tolerance | +/- .0006 |
| length | 73.0" |
304 S/S, .062 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$73.57
304 S/S, .062 +/- .001 X 19.00 +/- .050, S/T Trocar Wire – Pack of 5
$354.13
304 S/S, .064 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$73.57
304 S/S, .062 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$73.57
304 S/S, .064 +/- .0005 X 73.000 +/- .250, S/T, Centerless Ground.
$15.58
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: