304V S/S , .0535 +/-.0005 X 73.000 +/-.250, S/T
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| material | Stainless Steel |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
| finish | Centerless Ground |
| condition | Spring Temper |
| od | 0.053" |
| product-type | Wire |
$24.08
9999985 in stock
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| material | Stainless Steel |
| od-tolerance | +/- .0005 |
| length | 120.0" |
| finish | Centerless Ground |
| condition | Spring Temper |
| od | 0.053" |
| product-type | Wire |
304 S/S, .054 +/- .001 X 19.00 +/- .050, S/T Trocar Wire – Pack of 5
$354.13
304V S/S, .054 +/-.0006 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE Green Coated
$58.86
304V S/S, .052 +/-.0006 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE Green Coated
$58.86
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: