304 S/S, .026 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated
| od | 0.027" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | PTFE Green |
| od-tolerance | +/- .0006 |
| length | 73.0" |
$44.15
9999999 in stock
| od | 0.027" |
|---|---|
| alloy | 304 S/S |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | PTFE Green |
| od-tolerance | +/- .0006 |
| length | 73.0" |
304 S/S, .026 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated
$44.15
304V S/S .026 +/- .001 X 72.000 +/- 1.000 S/T Formed – Pack of 10
$118.04
304V S/S .028 +/- .001 X 72.000 +/- 1.000 S/T Formed – Pack of 10
$118.04
304V S/S .025 +/- .001 X 72.000 +/- 1.000, S/T. Formed – Pack of 10
$118.04
304 S/S, .028 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green, Coated.
$44.15
304V S/S, .026 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated
$50.55
304V S/S, .028 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated.
$50.55
304V S/S, .025 +/- .001 X 60.000 +/- .250, S/T, Parylene N Coated
$50.55
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: