Nitinol SEA, .0175+/- .0005 X 73.000 +/- .250, Light Oxide
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| length | 72.0" |
| od | 0.018" |
| pack-size | 10/pack |
| product-type | Packaging Mandrel |
$118.04
9999996 in stock
| alloy | 304 S/S |
|---|---|
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| length | 72.0" |
| od | 0.018" |
| pack-size | 10/pack |
| product-type | Packaging Mandrel |
304V S/S, .0182 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$26.69
304V S/S, .0196 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304V S/S, .0184 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$26.69
304V S/S, .0198 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304V S/S, .0190 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$27.85
304V S/S, .0186 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$26.69
304V S/S, .0180 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$25.41
304V S/S, .0192 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304V S/S, .0194 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304V S/S, .0160 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$20.77
304V S/S, .0162 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$21.81
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: