304V S/S, .006 +/-.0005 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE AP Green
| od | 0.003" |
|---|---|
| alloy | 316 LVM |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| od-tolerance | +/- .0003 |
| length | 73.0" |
$15.88
9999924 in stock
| od | 0.003" |
|---|---|
| alloy | 316 LVM |
| product-type | Wire |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| od-tolerance | +/- .0003 |
| length | 73.0" |
304V S/S, .006 +/-.0005 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE AP Green
$51.51
304V S/S, .005 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T, PTFE Lubriskin Green
$51.51
304V S/S, .004 +/- .0006 X 73.000 +/- .250, S/T, PTFE Lubriskin Green
$50.50
304V S/S, .0055 +/- .0003 X 73.000 +/- .250, S/T, EZ Grind
$9.91