304V S/S, .0194 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
| od | 0.020" |
|---|---|
| product-type | Wire |
| alloy | 304V S/S |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| od-tolerance | +/- .0004 |
| length | 73.0" |
$4.25
9999794 in stock
| od | 0.020" |
|---|---|
| product-type | Wire |
| alloy | 304V S/S |
| condition | Spring Temper |
| material | Stainless Steel |
| finish | Bright |
| od-tolerance | +/- .0004 |
| length | 73.0" |
304V S/S, .0194 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304V S/S, .0196 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304V S/S, .0198 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304V S/S, .0190 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$27.85
304V S/S, .0200 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.99
304V S/S, .0182 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$26.69
304V S/S, .0184 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$26.69
304V S/S, .0186 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$26.69
304V S/S, .0192 +/-.0002 X 120.000 +/-.250, S/T, SLT® Type 4.
$29.24
304 S/S, .022 +/- .0006 x 73.000 +/- .250, S/T. PTFE Green Coated.
$44.15
304V S/S, .019 +/-.0006 X 73.000 +/-.250, S/T, PTFE Green, EZ Grind
$44.15
304V S/S .019 +/- .001 X 72.000 +/- 1.000, S/T. Formed – Pack of 10
$118.04
Product added to cart.
Below are recommended products based on your selection: